TÜM HABERLER

Dünya İnsani Yardım Vakfı Son Haberler

Zahide Yetiş Programı Aracılığı ulaştığımız, yürüme güçlüğü çeken 2 kızı ile yaşam mücadelesi veren Satu Hanım'ın tüm İhtiyaçları Karşılanacak

ahide Yetiş'le programının 19 Eylül 2017 Pazartesi canlı yayınlanan programında, ailemiz için gerekli tüm ihtiyaçlarının karşılanacağı sözü kurucumuz Fatih Ay tarafından verildi ve vakit kaybetmeden bugün ailemizi DÜYAV olarak ziyarete gittik

5 Kız Çocuğu ile Yardıma Muhtaç Duruma Düşen Aileye Beyaz Eşyalarını Teslim Ettik

Kocasından şiddet gören anne 5 çocuğu ile bu eve sığınmış bizde Dünya İnsani Yardım Vakfı olarak, her ay düzenli maddi bağış ve gıda kolileri ile aileye destek olmaktayız.

2 Tonluk Gıda Dağıtımı - Türkiye

Kurban Bayramı Sebebi ile Türkiye'de İhtiyaç sahibi Ailelere destek olmak amacı ile 2 Tonluk Gıda yardımı, Yazlık ve kışlık Giysi yardımı, Çocuklara Bir çok Çeşit Oyuncak Dağıtımını Gerçekleştirdik...

Somali Kurban Kesimi 2017

Yapmış olduğunuz Kurban, Adak ve diğer tüm maddi bağışlarınızı sağsalim Somaliye ulaştırdık. Kesimi yapılan etler ikişer kiloluk paketler halinde kamplarda yaşayan muhtaç ailelere dağıtıldı.

Somali Ramazan Bayramı 2017

Ramazan süresince sizlerin de desteğini alarak Somali'de faaliyet gösteren ofisimize bağlı çalışanlarımız Somalili muhtaç ailelere ellerinden gelen her türlü desteği sağladılar.

Regaib kandili münasebetiyle, çocuklarımızla birlikte 2000 adet kandil simidi dağıttık.

#Ramazan’ın müjdecisi, 3 ayların başlangıcı olan #Regaib kandili münasebetiyle Dünya İnsani Yardım Vakfı / World Humanitarian Aid Foundation olarak çocuklarımızla birlikte 2000 adet kandil simidi dağıttık.

Somali Su Kuyusu Çalışmalarımız

Somali'ye Su Kuyusu Açıyoruz sloganıyla başlatmış olduğumuz Somali yardım seferberliği sizlerin yardım ve destekleri sayesinde meyvelerini vermeye başladı.

27.06.2017
İncele
Amcalarının Yanında Kalan 3 Yetime Sahip Çıkıyoruz.

Suriye de Anne Babasini Kaybetmiş 3 Yetim, Amcalari Yanında Kalmaktaydilar. Dünya İnsani Yardım Vakfı olarak yetimlerimize Sahip Çıkacağız. Cocuklarimiz Giydirildi. Her ay, aylık 2.000 TL ile vakfımız tarafından desteklenecektir.

Bayırbucak Yetim Türkmen Çocuklara Kıyafet Yardımı Yapıldı

Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş.. Bayırbucaklı Yetim Türkmen Çocukların Yüzlerindeki Tebessüm Oldu. Hatay Yayladağdaki Okulda 23 Nisan Çocuk Bayramında Kullanılmak Üzere Miniklere Hediyeleri Teslim Edildi.

Somali Hastanelerine İlaç Yardımı Yapıldı.

Kısıtlı şartlarla harabe binalardan devşirilerek hastaneye dönüştürülen sağlık merkezlerini ziyaret ederek ihtiyaçlarını karşılamay çalıştık.

27.06.2017
İncele
Somali Geneli Yardım Çalışmalarımızdan Görüntüler

Somali yardım çalışmalarımızı görüntülerini takip ederek neler yaptığımızı ve aslında bu yaptıklarımızın ne kadar az olduğunu görmenizi istiyoruz.

27.06.2017
İncele
Somali'de Okul, Medrese ve Tuvaletler yapıldı.

Bizlere ulaştırmış olduğunuz yardımların bir kısmıyla Somali'de Okul, Medrese ve ihtiyacı olan bölgelere tuvaletler yapıldı.

27.06.2017
İncele
Aile Ziyareti

Aile Ziyaretlerimiz Devam Ediyor - Yardim-sever vatandaşlarımızın katkısıyla et ve bal dağıtımı gerçekleşti

Büyükbaş Kurbanlık

İslam alemi Kurban ibadetlerini yerine getirmesi için, bu yıl Somalide Büyükbaş hayvanların Kurbanlık için seçimi gerçekleşti. Vatandaşların vekalet verdikleri dini usullere uygun şekilde Kurbanların kesimi gerçekleşecek.

Bayramlık Kıyafetlerin Dikilişi

Çocuklarimiza Bayramliklari dikildi. Ancak finans konusunda desteginize ihtiyacimiz var.

Suriyedeki Kamplara Ekmek Dağıtımı

Suriye İçinde Mazlumlara Ekmek Gıda Dağıtimi ve Yetimlerimizin İhtiyaçlarıni Karşılamaya Devam Ediyoruz Sizlerde Mazlumlarla Birlik Olmak Istermisiniz Tüm Hayr Sahiplerinin Hayrıni ALLAH cc Kabul Buyursun

Somali'de Ailelere Gıda Yardımı Yapıldı.

Somali yardım çalışmalarımız kapsamında sizlerin desteğiyle Somalili ailelere Ramazan kumanyaları dağıtıldı.

27.06.2017
İncele
Dünya İnsani Yardım Vakfı Somalide

Dünya İnsani Yardım Vakfı olarak Somali de Gücümüz Nisbetince En Hızlı En Uygun En Gerekli İhtiyaçları Gidermek için Çalışmalarımız Devam Ediyor. Somali ye... Acil Tuvalet Acil Okul Acil Su kuyusu Yapılması Lazım...

22.06.2017
İncele
Sokağa atilan 4 cocuk, anne ve babayı ayni gün siz hayirseverlerin destegi ile yeni evlerine yerleştirdik.

Sokağa atilan 4 cocuk, anne ve babayı ayni gün siz hayirseverlerin destegi ile yeni evlerine yerleştirdik..

09.06.2017
İncele
Çeçen aileye 24 Saat İçerisinde Gelen Yardımlar Aileye Ulaştırıldı

Dün saat 18:45'de ulaştığımız aile için sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız yardım çağırısına hemen destek veren, ilgilenen ve bize ulaşan tüm hayır sahiplerinin Allah hayırlarını kabul etsin.

09.06.2017
İncele
Hasta Evladına Bakmaya Çalışan Anneye Beyaz Eşyalar Teslim Edildi

Hasta bir evladına bakmaya çalışan bir anne ve ailesine hayr sahiplerinin infaklariyla buzdolabı bulaşık makinesi mutfak eşyaları hali ve ısıtıcı teslim edildi..

09.06.2017
İncele
1 gün sonra yardimlarınızı ulaştırmaya başladık

Dünya İnsanı Yardım Vakfı Olarak Dünya Müslümanlariyla Türkiye den Dünyaya Uzanan Yardım Eli Olmaya Devam Ediyoruz Elhamdülillah Bir Aile Böyle Bir Yerde Yaşıyor Gıda Yardımında Bulunduk

09.06.2017
İncele