Ayni Bağışlar

Hakkari Şemdinli Şehitlerimizden Şehit Piyade Uzman Çavuş Gökhan Kurak hayrına, memleketi Zonguldak’ta Murat Kayhan İlk ve Orta Okulu’na su kuyusu açıldı.

Zonguldak Murat Kayhan İlk ve Ortaokulu’nun uzun süredir devam eden su sorunlarına kalıcı çözüm getirmek için okulumuza su kuyusu açıldı.

02.11.2017 Hakkari Şemdinli Şehitlerimizin acılı ailelerini ziyaret ettik.

02.11.2017 Hakkari Şemdinli’deki hain saldırıda hayatlarını kaybeden şehitlerimizin ailelerini Dünya İnsani Yardım Vakfı olarak ziyaret ettik.

Somali için Yardım ve Desteklerinizi Bekliyoruz

Somali de en ucra bölgelerde çalışmalarımız devam ediyor Kiymetli Müslümanların emanetleriyle su kuyulari çeşmeleri okul mescid medrese sağlık merkezleri tuvaletler yapımı için mühendislerle bölgeleri gezmeye..

Ece’ye umut olmak için sizin desteğinize ihtiyacımız var!

Ece’miz 3 Kasım 2014 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yaklaşık 1 yaşlarında yürümesinin geciktiğini ve bir şeylerin yolunda olmadığını fark ettik. Öncelikle çocuk doktoruna gittik, hatta birden fazlasına...

Batmandan Muhammet Ali için Acil Desteğe İhtiyaç Var

Bu yavrumuzun ismi Muhammet ali #perşembe günü ameliyat İçin #Ankara'da olmak zorunda. #Batman'dan gelecek. Annesi de çok ağır kalp hastası bir krizi daha atlatamayabilir...

Savaş Mağduru Çocuklara Destek Çağrısı

Dünya insani yardım vakfı olarak savaş mağduru çocuklara destek olmaya devam ediyoruz. Bu gün sınırdan Yen'i gelen yanık çocuklar İçin katkı ve desteklerinizi bekliyoruz...

Roman ve Annesi için geç olmadan Desteğe İhtiyaç Var

#Roman yavrumuz daha 6 yaşında hem kendi hem annesi gözünden hastalar. 2-3 yaşlarında babasını kaybeden roman #Yetim kalmış. Anne ise son çare evini satıp ameliyat ettirmiş ama roman daha kötüye gitmiş..

Yetim olmak! Babasız olmak değildir.

#Acil paylaşım lütfen! Yetim olmak! Babasız olmak değildir. Yetim olmak sahipsiz olmaktır. Ümran babasız kaldı ama bizle tanıştıktan sonra asla yetim kalmadı...


Ayşe kızımı eski güzelliğine kavuşturmak istiyoruz

Bu güzel çalışmada çok büyük desteğe ihtiyacımız var. Şimdi devlet hastanesinde çalışmalara başlayacağız. Ama saç/kaş ekimi kulak burun vb ağır ameliyatları özelde yapmak zorundayız..

12 yetim Çeçen Çocuklar için Acil Yardım Çağrısı

Toplam 12 yetimin bulunduğu Çeçen 3 yetim ailenin acil desteğe ihtiyacı. 2 annede tümör olduğu tespit edilmiş. Şimdi küçük yetimler birde annesiz kalmayla karşı karşıya...


Ülkemize Sığınana Müslaman Ailelerin Eve Yerleşmesi ve Gıda İhtiyaçları Var

Ulkerindeki zulumlerden Turkiyemize sığınmış kardeslerimize dünya müslümanlarıyla yardimlarimiz devam ediyor bir aileyi bir eve yerlestirmek gıda ihtiyacını..

4 çocuklu ailemiz yardımlarınızı bekliyor

Daha önce inekler için ahır olarak kullanıldığı öğrendiğimiz evde psikolojik sorunları olan baba çöp toplayarak çocuklarını okutmaya çalışıyor. Evde hiç birşey yok. Sadece bir odada yatak ve kanepe var!

Nakil Masrafı için Desteğe İhtiyacımız Var

1 Hafta önce taburcu olan yavrum yer bulamadığı için Suriye dönmek zorunda kaldım bu yavrumuzun acil tedavi görmesi gerekiyor inşallah Ankara Hacettepe hastanesine sevk alacak.

Yaralı ve hasta misafirhanemiz acil destek bekliyor.

Hergün doktor eşliğinde fizik kültür hareketleri yapılıyor ve tedavileri takip ediliyor. Şu anda acil 9000₺ 2 Aylık kira parası ödenmesi gerekli ayrıca hastane gitmeleri

Bu yavrumuz için 7000$ paraya ihtiyaç var.

Rehabilitasyon esnasında o kadar keyif alıyor ki, Burda bir çok hasta kendisi gibi olduğundan çok içinde bulunduğu durumun farkında değil. Bu yavrumuz için 7000$ paraya ihtiyaç var.

Özürlü Oğluna Bakan Anneye Yeni Ev ve Ev Eşyaları Gerekli

8 Ay Önce Geldikleri İstanbul Hiç de Güzel Karşılamadı Ailemizi. Geçim Sıkıntılarını Atmak İçin Geldikleri İstanbul İlk Önce Evin Direğini Şaziye Hanımın Eşini Aldı Parmaklıklar Ardına...

Yusuf Eren Ve Ailesi İçin Acil İhtiyaçlarını Sıraladık

Yusuf Eren İsimli Vatandaşımızı Evinde Yaptığımız Ziyaretimizde, 14 ve 4 Yaşlarında Kız ve 13 Yaşında Bir Erkek Çocuklarıyla Yaşadıkları Zorluklara Şahit Olduk...

Ali Eyüp ve Ailesine Gıda ve Maddi Nakit Yardımı

AliEyüp ve ailesi toplam 8 nüfuslu bir aile. Humus'tan hava saldırısı sonucu diğer çocuğu ile birlikte evlerini ve dükkanlarını kaybetmişler. İstanbul'a gelmişler...

Hava saldırısında yanan 2 yavrumuz Fatma ve Diana için acil destek bekliyoruz.

Fatma 6 yaşında Diana 5 yaşında, #İdlip taraflarında bir çadır kentte yaşayan aile hava saldırısı sonucu çıkan yangında çocukları tamamen yanmış.

Gıda Kolisi Dağıtımı

İhtiyaç sahibi ailelere ramazan için gıda kolisi dağıtımı yapıldı.

Rampa Tekerlekli Sandalye Bağışı

Furkan kardeşimizin ihtiyacı olan rampa tekerlekli sandalye kendisine hediye edildi.

Gıda Kolisi Dağıtımı

Beylikdüzü ilçe emniyet müdürlüğü yetkililerine ihtiyaç sahiplerine teslim edilmek üzere gıda kolileri teslim edildi.

Gıda/Kumanya Bağışı

Bağışlarınızla dünyanın dört bir yanına ulaşacak kumanya paketleri bir ailenin bir aylık ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlanıyor. Siz de kumanyalarınızı bu iyilik kervanına katabilirsiniz.

Eşya Bağışı

Eşya Bağışlarınızı Yardıma Muhtaç Ailelerin İhtiyaçlarını Karşılayacak Şekilde Özenle İletiyoruz. Sizde DİYV'nin Eşya Yardım Kampanyasına Katılınız.

Kılık Kıyafet Bağışı

Kılık Kıyafet Bağışlarınızı Yardıma Muhtaç Ailelerin İhtiyaçlarını Karşılayacak Şekilde Özenle İletiyoruz. Sizde DİYV'nin Kılık Kıyafet Bağış Kampanyasına Katılınız.

Gayrimenkul Bağışı

Gayrimenkul Bağışlarınızı Yardıma Muhtaç Ailelerin İhtiyaçlarını Karşılayacak Şekilde Özenle İletiyoruz. Sizde DİYV'nin Gayrimenkul Bağış Kampanyasına Katılınız.

Zekat

DİYV'nin iyilik kervanı dünyanın farklı yerlerindeki mağdur ve muhtaç Müslümanlar için yola çıkıyor. Siz de zekatlarınızı bu iyilik kervanına katabilirsiniz.

Fitre

Dünyanın birçok bölgesinde zor koşullarda hayatını devam ettirmeye çalışan kardeşlerimize selamınızı ve fitrelerinizi ulaştırıyoruz.

Fidye

DİYV'nin iyilik kervanı dünyanın farklı yerlerindeki mağdur ve muhtaç Müslümanlar için yola çıkıyor. Siz de fidyelerinizi bu iyilik kervanına katabilirsiniz.

Sadaka

DİYV Dünya İnsani Yardım Vakfı, ülke ve bölgelerdeki mağdur, yoksul ve mazlumları belirleyip, kendine emanet edilmiş olan sadaka bağışlarını tüm dünyadaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırır.

Kurban

Kurbanlarınızı DİYV'na bağışlayarak ibadetinizi yerine getirebilir ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Adak

Adaklarınızı DİYV'na bağışlayarak ibadetinizi yerine getirebilir ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Akika

Akika Kurbanınızı DİYV'na bağışlayarak ibadetinizi yerine getirebilir ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Nafile ve Şükür Kurbanı

Nafile ve Şükür Kurbanınızı DİYV'na bağışlayarak ibadetinizi yerine getirebilir ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Su Kuyusu

DİYV olarak genellikle Afrika’nın kırsal kesimlerinde, suyun olmadığı veya sağlıksız suların bulunduğu bölgelerde su kuyuları açarak bölgedeki halkın kullanımına sunuyoruz.

Cami Mescid

Kalıcı vakıf eserler ile zor şartlar altındaki insanların hayatına destek olabilirsiniz..

Ev

Konut bağışlarınız ile zor şartlar altındaki insanların hayatına destek olabilirsiniz.