Hakkari Şemdinli Şehitlerimizden Şehit Piyade Uzman Çavuş Gökhan Kurak hayrına, memleketi Zonguldak’ta Murat Kayhan İlk ve Orta Okulu’na su kuyusu açıldı.

Zonguldak Murat Kayhan İlk ve Ortaokulu’nun uzun süredir devam eden su sorunlarına kalıcı çözüm getirmek için okulumuza su kuyusu açıldı.

Maddi Bağışlar
Dünya İnsani Yardım Vakfı Hakkari Şemdinli Şehitlerimizden Şehit Piyade Uzman Çavuş Gökhan Kurak hayrına, memleketi Zonguldak’ta Murat Kayhan İlk ve Orta Okulu’na su kuyusu açıldı.

Dünya İnsani Yardım Vakfı olarak zor koşullarda okullarına devam eden çocuklarımızın ihtiyaçları için 'BİR KÖY OKULU SEVİNDİR' projesini hayata geçirdik..Daha iyi şartlarda eğitim hayatlarına devam edebilmeleri için Zonguldak Murat Kayhan İlk ve Ortaokulu’nun uzun süredir devam eden su sorunlarına kalıcı çözüm getirmek için okulumuza su kuyusu açıldı. Okul müdür yardımcımız Ayhan bey’in vasıtası ile ulaştığımız okulumuza açılan su kuyusunu Hakkari Şemdinli’ de hain saldırıda hayatlarını kaybeden 9 şehidimizden Zonguldak’lı Şehit Piyade Uzman Çavuş Gökhan Kurak hayrına açtırdık.