02.11.2017 Hakkari’de kahramanca Şehit olan şehitlerimizin ailelerini ziyaret etmek ve maddi manevi yanlarında olduğumuzu göstermek üzere Yönetim Kurulu Başkanımız tarafından Bingöl, Hakkari, Bursa, Kırşehir, Samsun, Zonguldak ve Isparta’daki ailelerimiz ziyaret edildi.

Zonguldak’taki Şehidimizin ailesine ziyarete giderken Çaycuma’daki Murat Kayhan İlk ve Orta Okuluna gözüne takıldı ki biraz eskiydi.. Okul Müdür Yardımcısı Ayhan Hoca ile tanıştık. Beraber birlikte okuldaki tüm çocuklara çikolata dağıttık. Ayhan Hoca okul eksiklikleri hakkında bilgi verdi.

Bunları yapabilir misiniz diye sordu. Eksiklikler şunlar idi..

* 7 senedir yapılamayan su kuyusu
* 7 senedir olmayan kütüphane
* Çok kötü bir durumda olan yemekhane

Bizlerde Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. finanse ettiği kütüpaheneye vakıf olarak şehidimizin adına,

*Güzel bir kütüphane yaptırdık. İçine yeni bilgisayarlar koyduk. Bütün kitap raflarını yeni kitaplar ile doldurduk.
*Hemen su kuyusunu açtırarak okulun su ihtiyacını karşıladık.
*Yemekhaneyi sil baştan yeniledik.

Şehidimizin adını sonsuza dek yaşatmak amacı ile, Yapılan kütüphane, yemekhane ve su kuyusuna Zonguldak Şehidimiz, Şehit Piyade Uzman Çavuş Gökhan Kurak ismini verdik ve görevimizi tamamladık. Yeni görevler yine bizi bekler. Yine yollardayız…
Bunları neden paylaşıyoruz? Biliyor musunuz?

Sade ve Sadece Maddi imkanı olan vicdanı kararmış, iyi niyet duyguları tükenmiş kişilere örnek olmak istiyoruz. Başka hiçbir amacımız ve beklentimiz yok.

“Hayırlı işlerde birbirinizle yarışın. Nerede olursanız olun Allah sizi bir araya toplar, Allah şüphesiz her şeye Kadir’dir.”. (Bakara, 148)